Lato w mieście by daleka_droga/Summer in the city by daleka_drogaOstatnio złapałam się na narzekaniu, że w to lato na wyjazd szans nie mam... Zamiast tego postanowiłam wykorzystać lato, jakie mi zostało dane, takie jakie jest w moim mieście. Zapraszam Was zatem na subiektywny wybór najlepszych wg mnie miejsc, do których latem (i nie tylko) warto wpaść, zobaczyć, a może i zostać na dłużej. Nie będzie to przewodnik po zabytkach Warszawy, ale liczę, że będzie dla Was w jakiś sposób inspirujący! Zachęcam zatem do częstych wizyt:-)
Jeśli chcielibyście się czegoś dowiedzieć w temacie miejsc w Warszawie wartych zobaczenia, proszę zostawiajcie pytania, z chęcią przećwiczę na sobie, jeśli dotychczas tam nie byłam.

Lately I caught myself that I keep on compaining that I would spend summer in the city... Instead of this I decided to have fun as it is. I cannot change it but I can take the best of it. I would like to invite you to the most interesting places in my city. It is going to be a very subjective selection so do not treat it as a guide but I will be really pleased if I inspire someone. So, please feel free to visit me, soon first post.
If you like to find out something specific, please let me know.

18 komentarzy:

 1. Summer in the city can be a rewarding experience. I'd love to learn about your summer in Warszaw. I'm sure your city has plenty of green spots for recreation, outdoor art and sport events, places to meet one's thirst and hunger etc..

  Looking forward to your series of posts on the subject.

  OdpowiedzUsuń
 2. Filtry? warszawskie. I ładny park i podziemia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to nie wpadłam, może sie uda i tam dotrzec😀

   Usuń
 3. Bardzo fajny pomysł. Ja co prawda Warszawę ostatnio odwiedzam tylko wtedy kiedy ląduję na Okęciu, jednak i z miłą chęcią poczytam o fajnych warszawskich miejscach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. The summer in own city will be nice way to spend summer. I'm waiting photos of your city.

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłem dwukrotnie w Warszawie i bardzo mi się tam podobało. Liczę na ciekawe posty! Udanych wakacji! Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sounds interesting. Looking forward to your photos and sharing.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mam do Warszawy daleko i każda wizyta jest jak wycieczka życia. Pewnie gdybyśmy miały bliżej do Wawy to straciłaby dla nas urok :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja bym się dowiedziała gdzie w warszawie są takie fajne nietuzinkowe miejsca do jedzenia zdrowo, znam tylko COCO BOWLS

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie się dowiem, gdzie w Warszawie można dobrze, a zdrowo zjesć :D
  pozdrawiam, mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Summer in the city - there is this song, do you know it? Yes, feeling like a tourist in ones own city can be fun - and taking time to see things in a fresh way. Have fun Ola!

  OdpowiedzUsuń
 11. Hi Ola,

  How interesting to see some photos of your City - look forward to this.
  Sometimes it is neat to be a tourist in the place where you live.
  Enjoy your summer
  hugs
  Carolyn

  OdpowiedzUsuń
 12. Chętnie zobaczylibyśmy miejsca związane z przedwojenną Warszawą. Dla nas to bardzo interesująca tematyka. Udanych wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 13. Byłam wielokrotnie w Warszawie, zwiedzilam wiele ciekawych miejsc.Chętnie poznam nowe jakieś miejsca.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Chętnie poznam Twoją subiektywną listę fajnych miejsc w Warszawie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja w Warszawie byłam ostatnio 3-4lata temu. Jestem ciekawa tych miejsc które warto tam zobaczyć bo mam zamiar się wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety, obecnie w Warszawie bywam tylko przejazdem, czasami z mężem robimy sobie tam jeden nocleg, wracając ze swojej wsi na wschodzie. Szkoda, że tak mało mamy czasu. Zawsze wtedy pędzimy na nasze ukochane stare miasto, bo w ogóle lubimy wszystkie stare miasta, a to warszawskie ma swój niepowtarzalny urok :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 daleka droga , Blogger