2016 - plany, plany, plany/2016-plans, plans, plans


Niepostrzeżenie, jak zwykle, zmienił nam się rok w kalendarzu. Co by zadośćuczynić tradycji kilka planów na 2016 rok. W tym roku lista krótka, gdyż uważam, że zwiększa to szanse na realizację. 
Suddenly, as always, a year has changed in calendars. To satisfy the tradition, today my list of plans for 2016. This year's list is rather a short one as I belive that it may increase chances of its implementation.

Po pierwsze w planach mam zrobienie kursu instruktora global spinning. W minionym roku musiałam się z tym pomysłem pożegnać z przyczyn obiektywnych, ale w 2016 w okolicach wczesnego lata mam nadzieję, że wcielę go w życie.
First of all I am planning to become a global spinning instructor. In the last year I had to forget about it for objective reasons but in 2016 in early summer I really hope to have it done.Aplikacja na telefon uświadomiła mi niestety, że ostatnio bardzo mało chodzę. Nie wiem czy macie świadomość, że powinno się dziennie dla zdrowia i formy przejść ok. 10 tys. kroków. Jestem dużo poniżej minimum:( Na pewno mam zamiar wprowadzić ten w sumie prosty i bezkosztowny plan w życie. Może będę wcześniej wysiadać z pracy i część drogi pokonam pieszo?

A phone application made me aware that lately I am not walking enough. I do not know whether you realize that for health and being shape you need to walk app. 10,000 steps a day. I am under this minimum:( Maybe I will be getting off from work earlier and part of my way home walking?

Bardzo ale to bardzo chciałabym wyruszyć tradycyjnie na wakacje do Grecji w 2016 roku. Czy będzie to możliwe? Na razie pozostaje mi za to trzymać kciuki.
I would really love to hit traditionally to Greece in 2016 for holidays. Would it be possible? Time will show but I do hope.

Z tym chyba będzie najtrudniej, planowane zmiany w diecie... Ile razy sobie to obiecywałam? Hmm, może tym razem się uda. Więcej wkrótce na moim drugim blogu tu.
It will be probably the hardest part - planned changes in my diet. How many times did I promise that? Well, maybe this time. Soon more about it on my second blog here.

Nie, nie zamierzam nauczyć się jeździć na motorze:) Ale chcę się podszkolić w kierowaniu samochodem - mam swój, z którego korzystam od wielkiego dzwonu i rodzinny, którego w ogóle nie umiałabym odpalić, tłumacząc się, że to dla mnie nieporęczny gigant. Pora chyba wydorośleć w tym temacie:)

No, I am not going to learn how to drive a motorbike:) But I still want to improve by driving skills. I have one small car for myself which I hardly use and a big family one which I do not even know how to start the engine. Time to grow up:)


Korzystając z okazji składam Wam najserdeczniesze życzenia Noworoczne!
Taking the opportunity I would love to wish you happny New Year!

* część zdjęć pozyskana z Internetu, jeśli narusza to Twoje prawa autorskie, usunę.
* part of the pictures is found in the Internet. If it infringes your IP rights, I will remove it.

16 komentarzy:

 1. Thank you for sharing about your resolutions. I have been lagging behind in my walking exercise too. Greece is a nice place for a holiday.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj! Jeśli chodzi o dietę, to nie musisz jej chyba wprowadzać, bo wyglądasz bardzo dobrze. A jak już koniecznie chcesz ją wprowadzić, to najlepiej jest zacząć latem - jest łatwiej. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Happy new year Ola! Best of luck on your quest to become a spinning instructor. I know you will achieve it!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i spełnienia marzeń :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lovely serie of photos.
  Wishing you and your dearisy veru Happy New Yar.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wishing you success in carrying out your New Year resolutions!
  Love the picture of your little son watching you sitting on the motorbike.

  OdpowiedzUsuń
 7. Happy New Year Ola and best wishes for good health, happiness and prosperity for 2016.
  I use my Fitbit that helps to monitor how many steps per day I walk which is really handy.
  Hugs
  Carolyn

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki! A niektóre plany może nawet podpatrzę i wcielę w życie ;) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciuki za wszystkie twoje plany zawodowe i osobiste . Trener Spinningu ?!? Wow !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Olu, wspaniałe plany. Życzę powodzenia!
  Wszystkiego dobrego w Nowym 2016 Roku. Grecja - zawsze!
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzymam kciuki, żeby plany się udało zrealizować :) Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 12. May all your plans come true :) Happy New Year! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Olu, dla Ciebie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku i przede wszystkim możliwości zrealizowanie swoich planów. Ja także zrobiłam sobie listę zamierzeń i "to do", ale przyznam, że zachowam ją dla Siebie, bo choć krótka, to bardzo chciałam ją spełnić i zrealizować:)
  Tymczasem życzę jeszcze zdrowia, spokoju, cierpliwości i radości:)))
  Gorące pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Życzę zatem realizacji planów i wszelkiej pomyślności! ;))

  OdpowiedzUsuń
 15. Happy new year dear Ola! May all your plans become real and cheers to many lovely moments!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 daleka droga , Blogger