O mnie/About me

W zasadzie "O nas", choć tylko ja jestem de facto kreatywną autorką bloga, choć nazwę wymyślił mój Mąż:)


Nie będę pisać standardowo o tym ile mam lat (w pewnym wieku nie wypada:), czym się zajmuję na co dzień (pisaniem i mówieniem, aczkolwiek w zupełnie innej dziedzinie), ani czym się interesuję (widać to po blogu).


Od ładnych paru lat piszę bloga, który na początku głownie dotyczył naszych podróży po Polsce, Grecji, a czasem też i po innych państwach. Od roku profil bloga się rozszerzył, publikuję o wiele więcej o życiu, w tym w moim rodzinnym mieście, Warszawie. "Lifestylem' jeszcze bym tego nie nazwała, ale któż to wie... Złaknionych wieści z cudownych Wysp Greckich pragnę jednak zapewnić, że ich nie zabraknie, a w najzimniejszy dzień polskiej zimy opublikuję zdjęcia z najgorętszej greckiej plaży:)


Jeśli tu weszliście i się spodobało, liczę, że zostaniecie na dłużej:) Zapraszam! Jeśli macie jakieś pytania, zachęcam do bezpośredniego kontaktu.


And to be honest, 'About us'. As a matter of fact I am the only creative author of the blog but its name was invented by my Husband.

I will not write how old I am (in certain age it is not longer an interesting subject), what I do for leaving (writing and talking but in a different kind of business) and what I am interested in (it is visible from the blog).

I have been posting on Blogger for some long years, at the begining mostly about our travels in Poland and Greece and some other countries also. From a year a profoile has change a bit, there are some posts about our life, my home city Warsaw. I would not call it yet 'lifestyle' but in the future who knows. Those of you who read it mostly for Greek Island, do not worry, still many new posts to come.

If you dropped in and enjoyed it, I hope you will stay longer! Please feel welcomed! If you have any questions, please ask me directly!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 daleka droga , Blogger